Newsletter 13 marca 2024

Aktualności:

Otwarta dłońPrzypominamy o otwartych konkursach:

Komisja Europejska

• Erasmus+ –  szczegóły dotyczące terminów w ogłoszeniu

​​Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

• LIDER XV – zmiana terminu: nabór do 30 czerwca 2024 (termin CWN 13 czerwca 2024)

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

• NAWA Preludiu​m BIS 1 – nabór ciągły do 10 grudnia 2024 (termin CWN minimum 10 dni przed planowanym terminem złożenia wniosku)
  • NAWA Preludium BIS 2 – nabór ciągły do 10 grudnia 2025 (termin CWN minimum 10 dni przed planowanym terminem złożenia wniosku)
  • NAWA Preludium BIS 3 – nabór ciągły do 10 grudnia 2025 (termin CWN minimum 10 dni przed planowanym terminem złożenia wniosku)

Narodowe Centrum Nauki

• Weave-UNISONO – nabór ciągły (termin CWN minimum 10 dni przed planowanym terminem złożenia wniosku)
  • IMPRESS-U – nabór ciągły (termin CWN minimum 10 dni przed planowanym terminem złożenia wniosku)
  • MINIATURA 8 – nabór ciągły (termin CWN minimum 10 dni przed planowanym terminem złożenia wniosku)
  • CHIST-ERA Call 2023 - nabór do 17 kwietnia 2024 (termin CWN 27 marca 2024)

Inne konkursy

Strzał w dziesiątkę Program Strategiczny Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim www.id.uj.edu.pl

Aktualności/Wydarzenia – najnowsze informacje dotyczące działalności Priorytetowych Obszarów Badawczych w ramach programu strategicznego ID.UJ

InternetStrona internetowa Centrum Wsparcia Nauki w UJ www.cwn.uj.edu.pl

Polub nas na Facebooku