Wiadomości CWN

Harmonogram konkursów na rok 2022 - NCBiR

więcej o Harmonogram konkursów na rok 2022 - NCBiR
QuantERA2021 logo

więcej o Uczeni z Uniwersytetu Jagiellońskiego wśród laureatów konkursu na międzynarodowe projekty badawcze z zakresu technologii kwantowych QuantERA Co-funded Call 2021.

więcej o Zasady realizacji w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów badawczych finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki.
cwd

Rozszerzenie profilu działalności naszego Centrum

więcej o Rozszerzenie profilu działalności naszego Centrum

więcej o Zapraszamy do udziału w projekcie „Profesjonalny polonista. Praktyka i personalizacja"