Zapraszamy do udziału w projekcie „Profesjonalny polonista. Praktyka i personalizacja"

Informujemy, że na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego realizowany jest projekt „Profesjonalny polonista. Praktyka i personalizacja” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, skierowany do studentów kierunku filologia polska nauczycielska. Działania projektowe ukierunkowane są na zdobycie zarówno merytorycznych jak i praktycznych kompetencji w zawodzie nauczyciela, w tym umiejętności zespołowego rozwiązywania problemów, wystąpień publicznych, skutecznej komunikacji, wprowadzania innowacji do nauczania poprzez nowoczesne metody pedagogiczne oraz zastosowanie narzędzi cyfrowych.  Projekt jest odpowiedzią na wyzwania społeczne i technologiczne stawiane studentom, którzy w przyszłości chcą podjąć się wykonywania zawodu nauczyciela.

Zachęcamy do kontaktu z Biurem Projektu:

e-mail: projektPPPP@uj.edu.pl

tel. 795-545-781

adres: ul. Kanonicza 6/2 (domofon: polonistyka)

Więcej informacji:

Projekt  „Profesjonalny polonista. Praktyka i personalizacja” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.