Zaproszenie do dołączenia do grona ekspertów NCBiR

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) zaprasza do podjęcia współpracy i zgłoszenia swojej kandydatury na Eksperta NCBR oraz Eksperta w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG). Centrum w ramach swoich działań angażuje nie tylko ekspertów o profilu naukowym, ale także mając na uwadze komercjalizację wyników prac badawczych i gospodarcze wykorzystanie rezultatów projektów przez przedsiębiorców, poszukuje specjalistów z również z doświadczeniem ekonomicznym i finansowym.

Jak czytamy w zaproszeniu skierowanym do pracowników UJ: NCBR ceni sobie Państwa działalność oraz ma świadomość olbrzymiego potencjału Państwa kadry, jak i współpracowników, jako wyselekcjonowanej grupy doświadczonych specjalistów, której wiedza i praktyczne umiejętności są niezwykle cenne. (...) Zaproszenie kieruję do Państwa, w szczególności w odniesieniu do Programu FENG, którego realizacja ma wpłynąć między innymi na wzrost innowacyjności przedsiębiorstw, a także aktywizację współpracy pomiędzy sektorem przedsiębiorstw oraz nauki.

Szczegółową informację o krokach, które należy podjąć by zostać ekspertem odnajdą państwo w załączniku do zaproszenia oraz na stronie NCBiR.