Informacja dotycząca raportów końcowych i rocznych z NCN

Raporty końcowe: konkursy OPUS 17, PRELUDIUM 17, MOZART) oraz późniejsze.

• Formularze raportów końcowych będą udostępnione w systemie OSF 1 lutego 2022 r.
  • Czas na złożenie raportów będzie wynosił 60 dni od dnia udostępnienia formularza.
  • Ewentualne środki niewykorzystane w trakcie realizacji projektów badawczych powinny zostać zwrócone do Centrum w terminie wynikającym z umowy (do 60 dni od dnia zakończenia realizacji projektu).

Raporty końcowe w konkursie MINIATURA 4.

• O dostępności formularzy raportów końcowych i terminie ich złożenia w konkursie MINIATURA 4 NCN poinformuje w późniejszym terminie.
  • Zwrot ewentualnych środków niewykorzystanych w trakcie realizacji działania powinien nastąpić do 30 dni od daty zakończenia jego realizacji.

Raporty roczne w konkursach OPUS 17, PRELUDIUM 17, MAESTRO 11 i SONATA BIS 9.

• Formularz raportu rocznego za rok 2020 w ww. konkursach będzie udostępniony w systemie OSF łącznie z formularzem raportu za rok 2021 (w formie jednego skumulowanego formularza raportu).
  • Planowany termin udostępnienia formularzy raportów dla projektów realizowanych w konkursach OPUS 17. PRELUDIUM 17, MAESTRO 11, SONATA BIS 9, OPUS 18, PRELUDIUM 18, SONATA 15, SONATINA 4, OPUS 19, PRELUDIUM 19, MAESTRO 12, SONATA BIS 10 – 1 lutego 2022 r.
  • Raporty roczne w ww. konkursach powinny być dostarczone do Narodowego Centrum Nauki do dnia 31 marca 2022 r.

​Informacja na stronie NCN:
Raporty końcowe
Raporty roczne