Wiadomości CWN

Uprzejmie przypominam wszystkim PT Kierownikom Jednostek Naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego o konieczności złożenia raportu do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z wykorzystania środków na działalność statutową za rok 2015.
więcej o Komunikat Rektora w sprawie składania raportów z wykorzystanych środków na działalność statutową w 2015 roku

Ponad 20 mln zł na badania podstawowe dla naukowców z UJ

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło wyniki konkursów MAESTRO 7, HARMONIA 7 i SONATA BIS 5. Na liście laureatów znalazło się 14 naukowców z UJ.
więcej o Ponad 20 mln zł na badania podstawowe dla naukowców z UJ

Uprzejmie przypominamy wszystkim PT kierownikom projektów badawczych, o konieczności złożenia do Narodowego Centrum Nauki, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju raportów rocznych i końcowych
więcej o Komunikat Rektora w sprawie składania raportów rocznych i końcowych z realizacji projektów badawczych

Harmonogram naboru wniosków w ramach POWER

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) ogłosiło harmonogram naboru wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym oraz Plan Działania na rok 2016 dla Osi III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).
więcej o Harmonogram naboru wniosków w ramach POWER

Planowany nabór wniosków w ramach konkursu "Premia na Horyzoncie"

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego planuje ogłoszenie naboru wniosków w ramach konkursu pod nazwą „Premia na Horyzoncie" na działania wspomagające uczestnictwo jednostek naukowych w programie ramowym w zakresie badań naukowych i innowacji „Horyzont 2020".
więcej o Planowany nabór wniosków w ramach konkursu "Premia na Horyzoncie"

Harmonogram konkursów NCBiR ogłaszanych w 2016 r.

NCBiR opublikowało na swojej stronie internetowej harmonogram zawierający orientacyjne terminy naborów wniosków w poszczególnych konkursach.
więcej o Harmonogram konkursów NCBiR ogłaszanych w 2016 r.

OPUS 10, SONATA 10, PRELUDIUM 10, POLONEZ 1 - statystyki wniosków

15 grudnia 2015 r. zakończono przyjmowanie wniosków w czterech konkursach NCN.
więcej o OPUS 10, SONATA 10, PRELUDIUM 10, POLONEZ 1 - statystyki wniosków

Życzenia Świąteczne

Pragniemy złożyć Państwu życzenia
więcej o Życzenia Świąteczne

NCN ogłosiło konkursy SYMFONIA 4, FUGA 5, ETIUDA 4

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło konkursy SYMFONIA 4, FUGA 5 i ETIUDA 4.
więcej o NCN ogłosiło konkursy SYMFONIA 4, FUGA 5, ETIUDA 4

Granty na granty 2015 - przypomnienie

Do 31 grudnia 2015 r. w trybie ciągłym trwa nabór wniosków w ramach drugiej edycji programu Granty na granty, którego organizatorem jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
więcej o Granty na granty 2015 - przypomnienie