Komunikat Rektora w sprawie składania raportów z wykorzystanych środków na działalność statutową w 2015 roku

Uprzejmie przypominam wszystkim PT Kierownikom Jednostek Naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego o konieczności złożenia raportu do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z wykorzystania środków na działalność statutową za rok 2015.

Pragniemy uprzejmie przypomnieć wszystkim PT Kierownikom Jednostek Naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego o konieczności złożenia raportu do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z wykorzystania środków na działalność statutową za rok 2015.

Opiekun w CAWP:

Marek Plewa, tel. 12 663 30 03, marek.plewa@uj.edu.pl

• Środki otrzymane w 2014 r., niewykorzystane i przeniesione na rok 2015 oraz środki otrzymane w 2015 r. na podstawie przepisów obowiązujących przed 25 maja 2015 r., należy rozliczyć na podstawie dotychczasowych formularzy za pośrednictwem systemu OSF.
  • Środki otrzymane w 2015 r. na podstawie przepisów obowiązujących od 25 maja 2015 r. należy rozliczyć na „nowych" formularzach, obecnie jeszcze niedostępnych w OSF (mają być udostępnione do końca lutego br. albo MNiSW opublikuje komunikat w tej sprawie).

Regulacje wewnętrzne UJ:

Informacje o kosztach realizacji poszczególnych zadań badawczych z uwzględnieniem informacji o poniesionych w roku 2015 kosztach utrzymania sieci, zakupu czasopism i baz danych oraz wysokości niewykorzystanych środków dotacji z 2015 roku otrzymają Państwo z Działu Rozliczeń Projektów Krajowych do 10 marca br.

Uwzględniając uregulowania i terminy ujęte w rozporządzeniach MNiSW, proszę o rozpoczęcie prac związanych z przygotowaniem raportów i składanie dokumentów w poniższych terminach:

• do dnia 18 marca 2016 przesłanie roboczej wersji raportu do opiekuna w CAWP (może być wersja elektroniczna lub poprzez dostęp do systemu OSF) w celu weryfikacji formalnej,
  • do dnia 23 marca 2016 roku wydrukowanych w dwóch egzemplarzach ostatecznych wersji raportu podpisanych przez Kierownika jednostki (Dziekana Wydziału), które należy przekazać do CAWP w celu zatwierdzenia przez władze UJ oraz wysłania do MNiSW.

Wydruki raportów należy dostarczyć w dwóch egzemplarzach. Jeden z nich zostanie wysłany do MNiSW, drugi pozostanie w Uniwersytecie.

Dokumenty w wersji papierowej przyjmowane będą w sekretariacie Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów (ul. Czapskich 4, I piętro).

Więcej informacji:

Komunikat Rektora