Wiadomości CWN

Wyniki I edycji NPRH Uniwersalia

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki I edycji konkursów Uniwersalia w ramach Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki
więcej o Wyniki I edycji NPRH Uniwersalia

Wyniki VI edycji konkursu Diamentowy Grant

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło listę laureatów VI edycji konkursu Diamentowy Grant.
więcej o Wyniki VI edycji konkursu Diamentowy Grant

Spotkanie informacyjne: Granty ERC

22 czerwca odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące Grantów ERC
więcej o Spotkanie informacyjne: Granty ERC

Składanie wniosków przez jednostki naukowe na działalność statutową w roku 2018

Komunikat Prorektora UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych z 21 czerwca 2017 roku
więcej o Składanie wniosków przez jednostki naukowe na działalność statutową w roku 2018

NCN ogłosił konkursy SONATA 13, SONATA BIS 7, MAESTRO 9 i HARMONIA 9

NCN ogłosił nabór wniosków w konkursach SONATA 13, SONATA BIS 7, MAESTRO 9 i HARMONIA 9
więcej o NCN ogłosił konkursy SONATA 13, SONATA BIS 7, MAESTRO 9 i HARMONIA 9

Przedłużenie terminu składania wniosków w konkursach NCN: OPUS 13, PRELUDIUM 13

Narodowe Centrum Nauki decyzją Dyrektora Narodowego Centrum Nauki, przedłużyło termin składania wniosków w konkursach ogłoszonych 15 marca 2017 r. do dnia 22 czerwca 2017 roku.
więcej o Przedłużenie terminu składania wniosków w konkursach NCN: OPUS 13, PRELUDIUM 13

I edycja programu "Doktorat wdrożeniowy"

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło konkurs w ramach I edycji programu "Doktorat wdrożeniowy"
więcej o I edycja programu "Doktorat wdrożeniowy"

Wyniki konkursów NCN: OPUS 12, PRELUDIUM 12, SONATA 12, POLONEZ 3

Narodowe Centrum Nauki rozstrzygnęło konkursy: OPUS 12, PRELUDIUM 12, SONATA 12, POLONEZ 3.
więcej o Wyniki konkursów NCN: OPUS 12, PRELUDIUM 12, SONATA 12, POLONEZ 3

Spotkanie informacyjne: Granty indywidualne Marie Skłodowska-Curie

28 kwietnia odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące grantów indywidualnych Marii Skłodowskiej-Curie.
więcej o Spotkanie informacyjne: Granty indywidualne Marie Skłodowska-Curie

Możliwości aplikowania o Granty Wyszehradzkie – szkolenie dla naukowców

21 kwietnia 2017 naukowcy z UJ uczestniczyli w szkoleniu z możliwości aplikowania o granty z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego tj. Granty Wyszehradzkie.
więcej o Możliwości aplikowania o Granty Wyszehradzkie – szkolenie dla naukowców