Naukowiec z UJ wśród laureatów konkursu BiodivProtect

Europejskie Partnerstwo na rzecz Bioróżnorodności (Biodiversa+) ogłosiło wyniki konkursu BiodivProtectSupporting the protection of biodiversity and ecosystems across land and sea. Wśród laureatów tego konkursu znalazły się trzy zespoły badawcze z Polski z czego kierownikiem jednego z nich jest naukowiec pracujący w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Tytuł projektu: G4B: Użytki zielone na rzecz różnorodności biologicznej: wspieranie ochrony użytków zielonych o wysokiej bioróżnorodności i związanych z nimi praktyk zarządzania w Alpach i Karpatach.

Kierownikiem polskiego zespołu jest dr Dominik Kaim z Wydział u Geografii i Geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Projekt realizowany będzie z udziałem partnerów z Niemiec, Rumunii, Słowacji, Szwajcarii, Ukrainy i Włoch.

Serdecznie gratulujemy!

Materiały ze szkoleń OPUS 27 i PRELUDIUM 23