Wiadomości CWN

Harmonogram naboru wniosków w ramach POWER

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) ogłosiło harmonogram naboru wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym oraz Plan Działania na rok 2016 dla Osi III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).
więcej o Harmonogram naboru wniosków w ramach POWER

Planowany nabór wniosków w ramach konkursu "Premia na Horyzoncie"

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego planuje ogłoszenie naboru wniosków w ramach konkursu pod nazwą „Premia na Horyzoncie" na działania wspomagające uczestnictwo jednostek naukowych w programie ramowym w zakresie badań naukowych i innowacji „Horyzont 2020".
więcej o Planowany nabór wniosków w ramach konkursu "Premia na Horyzoncie"

Harmonogram konkursów NCBiR ogłaszanych w 2016 r.

NCBiR opublikowało na swojej stronie internetowej harmonogram zawierający orientacyjne terminy naborów wniosków w poszczególnych konkursach.
więcej o Harmonogram konkursów NCBiR ogłaszanych w 2016 r.

OPUS 10, SONATA 10, PRELUDIUM 10, POLONEZ 1 - statystyki wniosków

15 grudnia 2015 r. zakończono przyjmowanie wniosków w czterech konkursach NCN.
więcej o OPUS 10, SONATA 10, PRELUDIUM 10, POLONEZ 1 - statystyki wniosków

Życzenia Świąteczne

Pragniemy złożyć Państwu życzenia
więcej o Życzenia Świąteczne

NCN ogłosiło konkursy SYMFONIA 4, FUGA 5, ETIUDA 4

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło konkursy SYMFONIA 4, FUGA 5 i ETIUDA 4.
więcej o NCN ogłosiło konkursy SYMFONIA 4, FUGA 5, ETIUDA 4

Granty na granty 2015 - przypomnienie

Do 31 grudnia 2015 r. w trybie ciągłym trwa nabór wniosków w ramach drugiej edycji programu Granty na granty, którego organizatorem jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
więcej o Granty na granty 2015 - przypomnienie

Grudniowe bezpłatne szkolenia dla naukowców od Thomson Reuters

Firma Thomson Reuters zaprasza wszystkich naukowców na grudniowy cykl bezpłatnych szkoleń internetowych z zakresu wykorzystywania narzędzi i funkcji dostępnych na platformie Web of Science. Szkolenia będą obejmowały cztery sesje tematyczne.
więcej o Grudniowe bezpłatne szkolenia dla naukowców od Thomson Reuters

IV edycja Tygodnia Jakości Kształcenia na UJ

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to projekt mający na celu popularyzację działań Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz podwyższenia poziomu jakości kształcenia
więcej o IV edycja Tygodnia Jakości Kształcenia na UJ

PLUS IP: zdobądź fundusze na badania

Polscy badacze mogą już korzystać ze strony internetowej Polsko-Amerykańskiego Programu Innowacji. To wspólna inicjatywa Departamentu Stanu i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Platforma umożliwia współpracę i kontakt polskiej nauki z amerykańskimi inwestorami.
więcej o PLUS IP: zdobądź fundusze na badania