Informacja dla pracowników uprawnionych do udziału w wyborach do Rady Doskonałości Naukowej na kadencję w latach 2024-2027

W dniach od 1 do 30 września 2023 r. odbędzie się głosowanie na kandydatów na członków Rady Doskonałości Naukowej w wyborach na kadencję w latach 2024-2027.

Prawo do głosowania przysługuje osobie posiadającej tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego oraz reprezentującej dyscyplinę, którą reprezentuje kandydat.

Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem elektronicznego systemu wyborczego RDN.

Aby bezproblemowo zagłosować na wybranego kandydata osoba uprawniona powinna zweryfikować w wyżej wskazanym systemie:

1. obecność na liście wyborców w dyscyplinie lub dyscyplinach, które reprezentuje,
  2. poprawność i kompletność swoich danych wymaganych na potrzeby wyborów.

Szczegółowe informacje na temat sposobu przeprowadzenia weryfikacji, której można dokonać do dnia 31 lipca br., jak również zasad głosowania znajdują się w „Instrukcji dla uprawnionych do głosowania i podmiotów zatrudniających” dostępnej pod adresem: Rada Doskonałości Naukowej.

W sprawie weryfikacji danych można kontaktować się również z Panią Haliną Bojkowską z Biura Analiz Instytucjonalnych i Raportowania (halina.bojkowska@uj.edu.pl, tel. 12-663-38-85).