luty 2022

tel. 12 663 30 01,
e‑mail: patrycja.bien@uj.edu.pl

Opis konkursu:

Sieć JPI Urban Europe zapowiada nowy konkurs na międzynarodowe, interdyscyplinarne projekty badawcze odpowiadające na wyzwania współczesnych miast. Konkurs w ramach Programu ERA-Net Cofund Urban Accessibility and Connectivity (EN-UAC) zostanie ogłoszony w styczniu 2022 r. i będzie realizowany we współpracy z chińską agencją National Natural Science Foundation of China (NSFC). Wnioski na międzynarodowe projekty badawcze będzie można składać w ramach dwóch obszarów tematycznych:

• Sustainable Urban Logistics,
  • Individual Mobility.

Wnioski w konkursie będą przyjmowane w procedurze dwuetapowej.

O finansowanie będą mogły starać się konsorcja międzynarodowe złożone z co najmniej dwóch europejskich zespołów badawczych pochodzących z krajów uczestniczących w konkursie oraz zespołu badawczego z Chin.

Termin składania wniosków:

Nabór do 12 kwietnia 2022 r.(termin składania wniosków wstępnych tzw. pre-proposals)

Więcej informacji:

NCN