czerwiec 2021

START UP ? Set it Up! – warsztaty i konkurs dla akademickich startupów

Data: 11.06.2021
START UP ? Set it Up! – warsztaty i konkurs dla akademickich startupów

Już 11 czerwca 2021 r. o godz. 15.00. odbędzie się spotkanie online wraz z  panelem dyskusyjnym na temat rozwoju przedsiębiorczości wśród społeczności akademickich uczelni krakowskich Start-up? Set it up! Jego uczestnicy dowiedzą się jak przekształcić pomysł/wynalazek w zyskowny biznes. Wydarzeniu patronują Centrum Transferu Technologii AGH oraz Centrum Transferu Technologii CITTRU z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W trakcie wystąpień pojawią się konkretne wskazówki dotyczące:

• rozpisania etapów projektu,
  • podziału ról i zadań,
  • analizy perspektyw monetyzacji produktu,
  • co powinien zawierać dobry pitchdeck.

W trakcie spotkania ogłoszony zostanie konkurs organizowany wspólnie przez Uniwersytet Jagielloński, Akademię Górniczo-Hutniczą i Grupę Assay. Do końca września przyjmowane będą zgłoszenia od zespołów pracujących nad obiecującymi pomysłami biznesowymi. Konkurs jest otwarty także dla zgłaszających się spoza UJ i AGH.

Grupa Assay inwestuje prywatne środki w startupy i planuje pozyskanie nowych projektów w Krakowie, w szczególności z AGH oraz UJ. Poziom inwestycji do 4 mln zł.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz.

Plan wydarzenia