maj 2021

Czas rozpoczęcia: 10:00
Miejsce: MSTeams
Szkolenia online: OPUS 21

Zapraszamy na spotkania informacyjne online

Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów (CAWP) serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące ogłoszonego przez Narodowe Centrum Nauki konkursu OPUS 21.

Data spotkania: 18 maja 2021 r.

Czas: 10:00 – 14:00

Miejsce: MS Teams (link do spotkania zostanie rozesłany wszystkich zarejestrowanym uczestnikom dzień przed spotkaniem).

W trakcie spotkania zapoznamy Państwa z warunkami aplikowania w ramach konkursu OPUS 21.

Spotkanie prowadzone będzie przez pracowników CAWP.

Zachęcamy do uczestnictwa, jak również do udziału w indywidualnych konsultacjach prowadzonych przez opiekunów konkursu w CAWP.

Rejestracja za pośrednictwem Formularza zgłoszeniowego  (liczba miejsc ograniczona).

Na zgłoszenia czekamy do 17 maja 2021 r. do godziny 15:00.

W celu sprawnego przebiegu sesji Q&A, prosimy o wcześniejsze przesyłanie pytań na adres bernadetta.patecka@uj.edu.pl, zostaną one odczytane podczas szkolenia a prowadzący udzieli na nie odpowiedzi.