Harmonogram konkursów POIR na 2021 r.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej opublikowało harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na 2021 rok.

W ramach oferty programowej Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostanie w przyszłym roku ogłoszony jeden nowy konkurs w formule tzw. „Szybkiej ścieżki” - Poddziałanie 1.1.1 w I osi priorytetowej.

Konkurs będzie skierowany do przedsiębiorstw (MŚP oraz dużych) a także do konsorcjów (samych przedsiębiorców lub z udziałem jednostek naukowych) w regionach słabiej rozwiniętych.

Budżet konkursu, dla którego nabór będzie prowadzony na przełomie I i II kwartału przyszłego roku wynosi 300 mln zł.

W ramach IV osi POIR nie przewiduje się realizacji nowych konkursów w związku z wyczerpaniem alokacji.

Harmonogram dostępny jest na stronie: NCBR

Logo komisji Europejskiej

Lista FAQ dotyczących udziału Wielkiej Brytanii w Horyzoncie Europa

Materiały szkoleniowe - SONATINA 5