Szkolenia on-line z zakresu kwalifikowalności wydatków i rozliczania projektów w SL2014

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej serdecznie zaprasza aktualnych beneficjentów Działania 4.4 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój do udziału w szkoleniach on-line z zakresu kwalifikowalności wydatków i rozliczania projektów finansowanych z PO IR w systemie SL2014.

Do końca listopada br. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej zorganizuje 6 jednodniowych szkoleń on-line z zakresu kwalifikowalności wydatków i rozliczania projektów finansowanych z PO IR w Centralnym Systemie Teleinformatycznym SL2014 – dla aktualnych beneficjentów Działania 4.4 (programy TEAM, TEAM-TECH, TEAM-TECH Core Facility i TEAM-TECH Core Facility Plus, FIRST TEAM, HOMING, POWROTY oraz TEAM-NET).

W trakcie szkoleń omawiane będą m.in. tematy:

• kwalifikowalności wydatków w projektach UE 2014-2020,
  • najnowszego podejścia do rozliczania wynagrodzeń,
  • zmian w procedurze wyboru wykonawców obowiązujących od 9.09.2019,
  • systemu SL2014 (w tym wnioski o płatność i ich obsługa).

Spotkania będą prowadzone w jęz. polskim i odbędą się w godz. 9:00-16:00.

Obowiązują limity rejestracji/uczestnictwa:

• W przypadku programów TEAM, TEAM-TECH, TEAM-TECH Core Facility i TEAM-TECH Core Facility Plus, FIRST TEAM, HOMING i POWROTY:

1 projekt – 1 osoba zarejestrowana/1 uczestnik szkolenia.

Z uwagi na limit uczestników, z jednego projektu na szkolenia we wszystkich podanych terminach może się zarejestrować (i wziąć udział w szkoleniu) tylko jedna osoba.

• W przypadku programu TEAM-NET:

1 projekt – 2 osoby zarejestrowane/2 uczestników szkolenia.

Rejestracja na szkolenia:

Najbliższe dwa szkolenia odbędą się w dn. 10 i 16 września br. – dla beneficjentów programów TEAM, TEAM-TECH,  TEAM-TECH Core Facility i TEAM-TECH Core Facility Plus, FIRST TEAM, HOMING i POWROTY.

Rejestracja na oba szkolenia jest prowadzona poprzez formularz rejestracyjny on-line i potrwa do 2 września.

więcej informacji TUTAJ

Logo komisji Europejskiej

Lista FAQ dotyczących udziału Wielkiej Brytanii w Horyzoncie Europa

Materiały szkoleniowe - SONATINA 5