Center for Advanced Systems Understandig - otwarte pozycje badania Biologia systemów (Systems biology)

Polsko – niemiecki instytut Center for Advaced Systems Understanding (CASUS), położony w Europamieście Görlitz/Zgorzelec,  zwracam się do absolwentów i studentów uprawnionych wkrótce do podjęcia doktoratu załączonych poniżej pozycji doktoranckich w ramach obszaru badań CASUS biologia systemów.

Otwarte pozycje znajdą Państwo również tutaj: https://www.casus.science/join-us/

Jednocześnie zachęcamy naukowców i badaczy do składania projektów badawczych i aplikownia również w ramach programu Open X i Open Projects: https://www.casus.science/open-x/

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą: Center for Advaced Systems Understanding.

W przypadku pytań naukowych dot. bezpośrednio badań proszę o kontakt w j. angielskim z ponizszymi osobami:

Dr. Michael Bussmann, Tel.: +49 3581 375 23 11, E-Mail: m.bussmann@hzdr.de

Dr. Justin Calabrese Tel.: +49 3581 37523 71, E-Mail: j.calabrese@hzdr.de

pdf
Ph.D. Student (f/m/d): Multidimensional Interpolation Algorithms and their Application in Scientific Computing
Ph.D. Student (f/m/d): Adaptive Multi-Scale Simulations on Parallel Computers
pdf
Ph.D. Student (f/m/d): Data-Driven Simulations of Tissue Dynamics in Developing Embryos
Ph.D. Student (f/m/d): Predictive Computer Simulations of Tissue Morphogenesis
Logo komisji Europejskiej

Lista FAQ dotyczących udziału Wielkiej Brytanii w Horyzoncie Europa

Materiały szkoleniowe - SONATINA 5