Spotkanie rozpoczynające działalność POB Heritage

Szanowni Państwo,

Chciałbym jeszcze raz podziękować Państwu za udział w badaniu oraz chęć zaangażowania w dalsze działania Priorytetowego Obszaru Badawczego Heritage. Jest mi niezmiernie miło, że chcą Państwo współtworzyć z nami nową platformę współpracy i wymiany doświadczeń na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Przypominam również o spotkaniu rozpoczynającym działalność POB Heritage w najbliższy piątek, 22.05.2020 o godzinie 15 (na platformie Microsoft Teams). Dr hab. Jolanta Perek-Białas przedstawi wstępne wyniki naszej ankiety. Do rozmowy zaprosiliśmy ekspertkę dr hab. Grażynę Kubicę-Heller (Instytut Socjologii, Wydział Filozoficzny UJ), oraz ekspertów: prof. dr. hab.  Ryszarda Nycza (Wydział Polonistyki UJ) i prof. dr. hab. Zdzisława Macha (Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ).

Będziemy wdzięczni za zadawanie pytań naszym Gościom oraz koordynatorowi POB Heritage (mailowo przed, po spotkaniu, w trakcie spotkania w oknie czatu).   Mamy nadzieję, że w wyniku tej wspólnej dyskusji uda się możliwe najlepiej nakreślić plan działania przyszłej instytucji wspierającej Państwa badania.

Mam nadzieję, że w wyniku wspólnej dyskusji uda nam się jak najlepiej nakreślić plan działania POB Heritage. Piątkowy Warsztat POB Heritage otwiera serię spotkań online, które będę trwały do połowy lipca. Ich problematyka i kształt będzie zależał od Państwa potrzeb i aktywności.

Serdecznie zapraszam,

dr hab. Lech Trzcionkowski, prof. UJ