Materiały szkoleniowe PRELUDIUM 19

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez pracowników CAWP

Zgodnie z Zarządzeniem nr 46 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 12 maja 2020 roku w sprawie: zasad funkcjonowania Uniwersytetu Jagiellońskiego od dnia 25 maja 2020 roku do dnia 30 września 2020 roku CAWP nie będzie w tych terminach organizować żadnych szkoleń. Wychodząc na przeciw potrzebom osób składających w tym terminie wnioski, przygotowaliśmy rozbudowaną wersję prezentacji dotyczącej konkursu PRELUDIUM 19.

Prezentacja zawiera podstawowe zasady uczestnictwa w konkursie, sposób składania wniosku wraz z dokumentacją wewnętrzną CAWP oraz zwraca uwagę na najczęśniej popełniane błędy. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Prezentacja dostępna jest dla wszystkich pracowników i studentów UJ po zalogowaniu (plik do pobrania poniżej).

Dla wszystkich osób, nieposiadających adresu email w domenie UJ, prezentacja będzie przesłana po otrzymaniu zapytania email. Aby otrzymać prezentację, należy wysłać zapytanie na adres: cawp-szkolenia@uj.edu.pl.

W przypadku pytań lub wątpliwości w zakresie zarządzania danymi zachęcam do kontaktu
z panem Leszkiem Szafrańskim, l.szafranski@uj.edu.pl (więcej infortmacji TUTAJ)
Natomiast w kwestiach dotyczących zatrudniania i wynagradzania w ramach przygotowywanych
projektów prosimy o kontakt z p. Pauliną Kmitą, tel. 12 663 3835, paulina.kmita@uj.edu.pl