PFRON "Niepełnosprawność w naukach humanistycznych"

Opublikowano wyniki oceny merytorycznej

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje, iż zakończona została ocena merytoryczna wniosków złożonych w pierwszym otwartym konkursie pt.: „Niepełnosprawność w naukach humanistycznych" na finansowanie badań, ekspertyz i analiz dotyczących rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w module B.

Pozytywną ocenę uzyskały dwa projekty z Uniwersytetu Jagiellońskiego:

• „Trąbki słuchowe dla głuchych w XX i XXI wieku. Losy akustycznych wzmacniaczy w czasach elektryczności i elektroniki” - dr Magdaleny Zdrodowskiej z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej;
  • „Recepcja tematu niepełnosprawności w literaturze dziecięcej wśród uczniów polskich szkół podstawowych” - dr Alicji Fidicz z Wydziału Polinistyki.

Gratulujemy.

Więcej informacji: