Przypominamy o naborze wniosków do programu MOZART

Uprzejmie informujemy, iż trwa nabór wniosków w ramach międzynarodowego konkursu dwustronnego MOZART na polsko-austriackie projekty badawcze, organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki.

Konkurs jest skierowany do polskich zespołów badawczych, które wspólnie z partnerskim zespołem austriackim wystąpią z wnioskiem o sfinansowanie projektu. Kierownik polskiego zespołu badawczego musi posiadać co najmniej stopień naukowy doktora.

W konkursie MOZART można otrzymać środki na wynagrodzenie dla zespołu badawczego, stypendia dla studentów lub doktorantów, zakup lub wytworzenie aparatury naukowo-badawczej oraz pokryć inne koszty związane z wydatkami niezbędnymi do realizacji projektu badawczego.

Szczegółowe informacje na temat zasad aplikowania w konkursie znajdują się:

• na stronie CAWP
  • na stronie NCN

W sprawie konkursu MOZART można się kontaktować również z opiekunem konkursu
w CAWP – Panią Patrycją Bień, tel. 12 663 30 01, e-mail: patrycja.bien@uj.edu.pl