Materiały szkoleniowe z dni informacyjnych – Fundusze norweskie i EOG

19 i 25 czerwca 2019 r. w Warszawie odbyły się dni informacyjne dotyczące Funduszy norweskich i EOG.

Pierwsza część spotkania poświęcona była planowanym zasadom składania wniosków w konkursie POLNOR oraz POLNOR CCS, omówione zostały szczegółowo zasady kwalifikowalności kosztów, które będą obowiązywać w ramach konkursów funduszy EOG i funduszy norweskich, jak również przedstawiony został proces i kryteria oceny wniosków.

Planowany termin ogłoszenia naboru to 23.09.2019 r.

Druga część spotkania dotyczyła konkursu IdeaLab, który będzie prowadzony według nowatorskiej formuły.

Planowany termin ogłoszenia naboru to listopad 2019 r.

Temat: Cities for the future: services and solutions​

Prezentacje i nagrania video z dni informacyjnych dotyczących Polskiego Programu Badań Stosowanych, które odbyły się 19 i 25 czerwca 2019 r. w Warszawie, znajdują się na stronie internetowej Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.