kwiecień 2019

[komunikat] NAWA Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe

Data: 01.04.2019 - 12.04.2019
[komunikat] NAWA Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe

Komunikat Rektora w sprawie składania wniosków w konkursie

Instytucja ogłaszająca:

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Opis programu:

Celem programu jest wypracowanie trwałych rozwiązań w zakresie współpracy naukowej, wdrożeniowej i dydaktycznej realizowanej w ramach międzynarodowych partnerstw akademickich. Rezultaty projektu winny stanowić podstawę do rozwoju długotrwałej współpracy podmiotów tworzących partnerstwo. Projekty realizowane w ramach programu muszą wpisywać się w długofalową politykę rozwoju jednostki wnioskującej i partnerów.

Opiekun konkursu w CAWP:

Ewelina Dyląg-Pawłyszyn,
tel. 12 663 10 88,
e‑mail: ewelina.dylag@uj.edu.pl

W projekcie uprawnione są działania podejmowane w ramach międzynarodowej współpracy instytucjonalnej w obszarze badań naukowych, działalności wdrożeniowej lub kształcenia i mogą obejmować m.in. następujące zagadnienia: opracowanie publikacji o zasięgu międzynarodowym; opracowanie i złożenie wniosków grantowych; organizację międzynarodowych konferencji, seminariów; opracowanie nowoczesnych materiałów dydaktycznych, które znajdą zastosowanie w instytucjach biorących udział w projekcie; rozwój lub przygotowanie nowych narzędzi i metod kształcenia; udział w stażach; wymiana studentów oraz pracowników; i in.

Aplikowanie w konkursie:

Prosimy o przesłanie do piątku, 12 kwietnia br. do godz. 10:00 na adres cawp@uj.edu.pl Państwa deklaracji dotyczących aplikowania w konkursie zawierających następujące informacje:

1. Nawa jednostki organizacyjnej UJ

2. Tytuł projektu

3. Kierownik projektu

4. Liczba/Nazwy Partnerów Strategicznych

5. Streszczenie projektu, w tym planowane działania projektowe

Z uwagi, że w ramach konkursu uczelnia może złożyć maksymalnie 3 wnioski, na podstawie przesłanych przez Państwa informacji Władze Uniwersytetu Jagiellońskiego podejmą decyzję o dalszym trybie procedowania wniosków. Proszę o dokonanie wyboru i przesłanie jednej propozycji z jednostki (zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do Komunikatu).

Więcej informacji:

Komunikat Rektora