październik 2018

[komunikat] Konkurs "Wsparcie dla Czasopism Naukowych" [zakończony]

Data: 04.10.2018 - 16.10.2018
[komunikat] Konkurs "Wsparcie dla Czasopism Naukowych" [zakończony]

MNiSW ogłosiło nabór wniosków w konkursie

Opiekun konkursu w CAWP:

Agata Pik,
tel. 12 663 38 42,
e‑mail: agata.pik@uj.edu.pl

Instytucja ogłaszająca:

MNiSW

Przedmiot konkursu:

Celem programu jest wsparcie wydawców polskich czasopism naukowych nieujętych w międzynarodowych bazach czasopism naukowych o największym zasięgu, lecz publikujących artykuły naukowe o wysokim poziomie naukowym. Wsparcie to ma być przeznaczone na podniesienie poziomu praktyk wydawniczych i edytorskich umożliwiających wejście tych czasopism do międzynarodowego obiegu naukowego. Artykuły naukowe publikowane w tych czasopismach będą uwzględniane przy ewaluacji działalności naukowej. Czasopisma objęte pomocą w ramach programu zostaną również umieszczone w wykazie czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych.

Termin naboru wniosków:

16 października 2018 r.

Regulacje wewnętrzne UJ:

Zgodnie z Komunikatem Rektora nr 1027.0643.48.2018 osoby chętne do aplikowania w konkursie proszone są o:

• przesłanie do 9 października do godz. 10.00 na adres cawp@uj.edu.pl aplikacji dotyczących udziału w konkursie:
    • Nazwa czasopisma.
    • Nazwa i adres wydawcy oraz adres redakcji.
    • Numer identyfikacji podatkowej (NIP).
    • Informacja o wpisie do rejestru przedsiębiorców (numer KRS i REGON, jeżeli przedsiębiorca je posiada).
    • Telefon, adres e-mail, adres strony internetowej.
    • Imię i nazwisko kierownika.
    • Osoba do kontaktu ze strony zespołu projektowego.

Na podstawie przesłanych przez Państwa informacji Władze UJ podejmą decyzję o dalszym trybie procedowania wniosków z uwagi na konieczność monitorowania pomocy de minimis otrzymanej przez UJ.

Więcej informacji:

Komunikat Rektora