NPRH - przedłużenie terminu

MNiSW przedłużyło termin do 18 marca 2018 r.

Informujemy, że w dniu 21 lutego Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przedłużyło termin składania wniosków do Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki (moduły „Dziedzictwo narodowe” i „Uniwersalia”) do 18 marca 2018 r. (niedziela).

W związku z powyższym zmianie ulegają terminy złożenia dokumentów. Osoby przygotowujące wnioski proszone są o złożenie w CAWP:

• do dnia 7 marca 2018 r. roboczą wersję wniosku (wersja elektroniczna przesłana w postaci pliku PDF na adres opiekuna konkursu w CAWP),
  • do dnia 13 marca 2018 r.:
    • ostateczną wersję wniosku wraz z załącznikami w dwóch egzemplarzach (wydruk do Ministerstwa) podpisaną przez autora/kierownika projektu oraz kierownika jednostki UJ (Dziekana Wydziału lub stosownie do specyfiki jednostki).
    • wydrukowany i podpisany Formularz zgłoszenia projektu badawczego