Preparatory Action on Defence Research (PADR) - call for experts

Europejska Agencja Obrony (EDA) prowadzi nabór na niezależnych ekspertów technicznych do oceny propozycji projektów składanych w ramach Preparatory Action on Defence Research - PADR 2017.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie oceny ofert powinny dokonać rejestracji na portalu Komisji Europejskiej (KE)

Kandydaci muszą posiadać poświadczenie dostępu do informacji niejawnych Unii Europejskiej (Personnel Security Clearance) oraz, z chwilą zakończenia procesu rejestracji, zwrócić się do Ministerstwa Obrony Narodowej, Departamentu Nauki Szkolnictwa Wojskowego DNiSW o stosowne potwierdzenie (validation). Eksperci już zarejestrowani powinni zadeklarować na portalu KE zainteresowanie udziałem w procesie oceny ofert PADR. Termin zgłaszania kandydatur upływa wraz z terminem składania ofert PADR, tj. w dniu 21 września oraz 5 października br.

Do kontaktów w przedmiotowej sprawie wyznaczony został p. Przemysław Woźniak z MON tel. 261-846-738, pwozniak@mon.gov.pl