Sukcesy naukowców z UJ w konkursie MSCA Innovative Training Networks (ITN).

Aż 5 naukowcom z UJ przyznano dofinansowanie na projekty w ramach konkursu MSCA Innovative Training Networks (ITN).

W ramach konkursu Marie Skłodowska-Curie Innovative Training Networks (MSCA ITN) złożono w sumie 1 718 wniosków. Wskaźnik sukcesu wyniósł 7% (informacja z Krajowego Punktu Kontaktowego).

Udział Uniwersytetu Jagiellońskiego w konkursie zakończył się dużym sukcesem: na 19 złożonych wniosków aż 5 otrzymało dofinansowanie (w tym jeden projekt, w którym UJ jest liderem!).

Dzięki projektom będzie można utworzyć 6 miejsc pracy dla młodych naukowców, zapewnić im materiały do badań, szkolenia, zorganizować szkoły letnie, warsztaty, seminaria.

Łączny poziom finansowania w części przypadającej dla Uniwersytetu Jagiellońskiego wyniósł 1 793 099,52 EUR.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji o wyróżnionych projektach UJ.