Nowy konkurs NCN: MINIATURA 1 - warsztaty z przygotowania projektów

13 marca 2017 na Kampusie UJ i 16 marca 2017 w CAWP odbyły się warsztaty z przygotowania projektów w nowym konkursie NCN - MINIATURA 1. Warsztaty poprowadził dr Szymon Walczak z Narodowego Centrum Nauki, koordynator dyscyplin w dziale Nauk Ścisłych i Technicznych.

Program warsztatów

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem w sprawie składania wniosków w konkursie MINIATURA 1 i do kontaktu z opiekunami konkursu w CAWP wskazanymi w komunikacie.

Materiały ze szkolenia dot. OPUS 26 (w tym OPUS LAP/WEAVE) oraz SONATA 19

„ERC Mentoring Initiative”

Horyzont 2020 Priorytet SC 6, WYZWANIA SPOŁECZNE, Europa w zmieniającym się świecie – integracyjne, innowacyjne i refleksyjne społeczeństwa

Szkolenie OPUS 14