Ogłoszenie w sprawie konkursów NCN: Uwertura 1, Sonatina 1, Etiuda 5

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w komplecie dokumentów składanych do konkursów NCN: Uwertura 1, Sonatina 1, Etiuda 5 należy złożyć zamiast pełnej wersji, skróconą wersję wniosku (podpisaną przez wnioskodawcę oraz kierownika jednostki) wraz z pozostałymi załącznikami wymienionymi w Komunikacie Prorektora UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych z 28 lutego 2017 r.
Z uwagi na nieobecność Pana Prorektora UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych we wtorek i środę, uprzejmie prosimy o złożenie dokumentów w CAWP najpóźniej w poniedziałek (20 marca 2017 r.) do godziny 9:00.