Komunikat Rektora w sprawie procedury przyznawania stypendiów naukowych w projektach finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki (nie dotyczy programu ETIUDA)

Procedura przyznawania stypendiów naukowych w projektach finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki (nie dotyczy programu ETIUDA)

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dot. stosowania powyższej procedury, a także w sytuacji, gdy umowa stypendialna w projekcie została zawarta z naruszeniem w/w zasad prosimy o kontakt z pracownikami CAWP:
Kamilą Balicką tel. 12 663 38 73, kamila.balicka@uj.edu.pl
Joanną Szwej tel. 12 663 38 92, joanna.szwej@uj.edu.pl
Joanną Skowronek tel. 12 663 38 89, j.skowronek@uj.edu.pl

W trosce o prawidłową realizację projektów finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki prosimy wszystkich PT kierowników projektów o zapoznanie się z poniższymi zasadami dotyczącymi przyznawania w projektach stypendiów naukowych.

Komunikat Rektora