TWINNING

Opiekun konkursu w CAWP:

Katarzyna Kubica-Oroń, tel. 12 663 30 08,
e‑mail: katarzyna.kubica-oron@uj.edu.pl

TWINNING ma na celu znaczne wzmocnienie w określonej dziedzinie badań rozwijającej się instytucji poprzez utworzenie powiązań z co najmniej dwiema instytucjami, które w tym obszarze mają wiodącą pozycję na poziomie międzynarodowym. Będzie to rodzaj współpracy sieciowej w oparciu o przedstawioną strategię naukową dla intensyfikacji i stymulowania zdolności doskonałości naukowej i innowacyjnej w określonej dziedzinie badań przy wykorzystaniu doskonałości naukowej partnerów zaangażowanych w realizację projektu w schemacie Twinning.

Ogłoszenie: WIDESPREAD-05-2017

Otwarcie naboru: 11.05.2017

Zakończenie naboru: 15.11.2017

Finansowanie: 100 %, 1 mln Euro na projekt