Pełnomocnictwo dalsze dla prodziekana

W związku ze zbliżającym się okresem urlopowym, w sytuacji gdy kierownik jednostki (Dziekan Wydziału) lub upoważniony przez niego zastępca z powodu swojej nieobecności nie ma możliwości podpisywania umów cywilnoprawnych/rachunków/protokołów (zgodnie z komunikatem nr 1 z 11 lutego 2016 r. Działu Spraw Osobowych), możliwe jest udzielenie pełnomocnictwa dalszego na czas jego nieobecności.

Pełnomocnictwo przygotowane według  załączonego poniżej wzoru w dwóch egzemplarzach, należy przedłożyć do podpisu kierownika jednostki, a następnie osoby przyjmującej pełnomocnictwo.
Pełnomocnictwo dalsze podlega rejestracji w Dziale Organizacji za pośrednictwem CAWP.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z CAWP:
Tomasz Guzik, tel 12 663 38 52 mail: tomasz.d.guzik@uj.edu.pl
Ewa Prażuch, tel 12 663 30 10 mail: ewa.prazuch@uj.edu.pl