Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

kwiecień 2024

20240419
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

MSCA Postdoctoral Fellowships Master Class 2024

Data: 19.04.2024
MSCA Postdoctoral Fellowships Master Class 2024

Zaproszenie dla kandydatów na stanowisko post-doc zainteresowanych aplikowaniem do konkursu Horizon Europe MSCA Postdoctoral Fellowships HORIZON-MSCA-2024-PF prowadzonego przez University Catholique de Louvain (UCLouvain), Belgia.

UCLouvain z przyjemnością wesprze naukowców ze stopniem doktora, którzy chcą ubiegać się o europejski tytuł profesora MSCA na UCLouvain jako przyszłej instytucji przyjmującej:

  •    Chcesz poszerzyć swój horyzont badawczy?
  •    Czy chcesz poprawić swoje perspektywy zawodowe?
  •    Czy chcesz dołączyć do tętniącego życiem i stymulującego środowiska badawczego?

W dniach 30 i 31 maja 2024 r. organizowane są zajęcia mistrzowskie, których celem jest pomoc wnioskodawcom w uczynieniu ich propozycji stypendium podoktorskiego Marie Skłodowskiej-Curie (MSCA-PF) bardziej konkurencyjną. Zajęcia są przeznaczone przede wszystkim dla kandydatów MSCA-PF z UCLouvain jako instytucją przyjmującą.

Aby zarejestrować się na Master Class 2024, należy wysłać swoje CV oraz imię i nazwisko (przyszłego) przełożonego UCLouvain na adres sara.wilmet@uclouvain.be do 19 kwietnia 2024 r. 

Po weryfikacji spełnienia warunków kwalifikujących, zostanie wysłany e-mail potwierdzający rejestrację. Bardziej szczegółowe informacje zostaną przekazane po zarejestrowaniu się na Master Class. 

W załącznikach:
- pełna lista przewidzianych instytutów badawczych, opiekunów/referentów oraz adresy e-mail.
- program MSCA-PF MASTER CLASS 2024

Z referentami można skontaktować się e-mailem lub telefonicznie.

Zanim skontaktujesz się z referentem, sprawdź, czy kwalifikujesz się do akcji MSCA-PF u pani Sary Wilmet (ADRE/RINT) – tel.: +32 10 47 38 36.