październik 2022

Erasmus +, Akcja 2 oraz akcje Jean Monnet - onlinowa sesja informacyjna

Data: 19.10.2022
Erasmus +, Akcja 2 oraz akcje Jean Monnet - onlinowa sesja informacyjna

Projekty współpracy Erasmus+ KA2 i akcje Jean Monnet to potężne narzędzia wspierające umiędzynarodowienie edukacji i wspólne inicjatywy edukacyjne, które są podstawowymi filarami aliansu Una Europa.

Eksperci z Una Europa pragną poinformować społeczność akademicką o możliwościach finansowania projektów edukacyjnych oferowanych przez program Erasmus+ KA2 i JM. Wydarzenie ma również ułatwić wymianę doświadczeń projektowych i zainspirować nowe pomysły projektowe w społeczności Una Europa.

Pełny program dostępny poniżej.

Wydarzenie odbędzie się 19 października 2022 r.

REJESTRACJA

Info-Sesja rozpoczyna się od sesji plenarnej, na której zostaną poruszone następujące zagadnienia:

• Ramy projektów współpracy w ramach programu Erasmus+: na jakie potrzeby edukacyjne odpowiadają? Do jakich polityk i priorytetów się odnoszą?
    Cechy wspólne wszystkich projektów współpracy edukacyjnej Erasmus+
    Indywidualna specyfika każdej z akcji KA2 i JM:
    • Cooperation Partnerships
    • Innovation Alliances
    • Erasmus mundus
    • Capacity Building
    • Jean Monnet

Po wprowadzeniu plenarnym, w ramach czterech break out rooms (break out room do wyboru), naukowcy z instytucji partnerskich Una Europa:

• podzielą się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu projektów KA2 i JM
  • zachęcą społeczność akademicką podjęcia uczestnictwa w programie Erasmus +.

Podczas ostatniej sesji plenarnej zostaną przestawione dalsze inicjatywy wpierające projekty programu Erasmus+ na uczelniach stowarzyszonych w UNA Europa.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim na platformie WEBEX.

Organizatorzy:

Una Edu+ Projects
Una Edu+ Projects is a group of professionals of Una Europa partner universities with an expertise in promotion and project proposal preparation concerning Erasmus+ KA2 Cooperation projects and Jean Monnet.