Zaproszenie do wzięcia udziału w matchmaking exercise Funduszu Badawczego CELSA - dodatkowy nabór

UWAGA! Dodatkowy nabór!

Aby w pełni wykorzystać potencjał matchmaking exercise, a co za tym idzie jak najlepiej przygotować się przed samym wydarzeniem Celsa Matchmaking Event, które odbędzie się 10 listopada 2022 w Leuven, proponujemy przejrzenie dodatkowej listy expression of interests naukowców z KU Leuven.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naukowcami z KU Leuven uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza excel.

W szczególności potrzebne będą następujące informacje:

• Imię i nazwisko naukowca(ów)
  • Adres URL do strony profilowej
  • Adres e-mail.

Formularz prosimy uzupełnić do 2 października 2022 r.

Będziecie Państwo mogli wcześniej wymienić się pomysłami na projekt z naukowcami KU Leuven i wykorzystać spotkanie Celsa Matchmaking Event do szczegółowego omówienia wniosku.

CELSA jest porozumieniem kilku europejskich uniwersytetów (Uniwersytet Techniczno-Ekonomiczny w Budapeszcie, Uniwersytet Karola w Pradze, Politechnika Czeska w Pradze, Uniwersytet Loránda Eötvösa w Budapeszcie, KU Leuven, Uniwersytet Semmelweisa w Budapeszcie, Uniwersytet w Lublanie, Uniwersytet w Tartu oraz Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Warszawski), którego celem jest propagowanie idei współpracy pomiędzy partnerami w sferze aktualnych wyzwań obejmujących aktywność badawczą. Fundusz Badawczy CELSA wspiera wspólne projekty badawcze między naukowcami (co najmniej dwóch partnerów CELSA, z których jednym musi być KU Leuven), w celu zwiększenia działań na rzecz przyszłych  wspólnych projektów w programie Horyzont Europa.

Aby wesprzeć i zachęcić naukowców do składania wniosków o finansowanie nowych pomysłów w ramach Programu Horyzont Europa, Komitet Regionalny Europy Środkowej i Wschodniej KU Leuven wychodzi z nową inicjatywą i zachęca wszystkich badaczy będących partnerami CELSA do wzięcia udziału w następnym (i kolejnym) konkursie CELSA oraz do zaangażowania się w matchmaking exercise.

Harmonogram działań:

• 10 listopada 2022 r. odbędzie się wydarzenie w Leuven podczas którego zostaną zaprezentowane: dobre praktyki z poprzednich projektów CELSA, procedura aplikacyjna CELSA, możliwości kontynuacji projektów w programie Horizon Europe Odbędą się także warsztaty na żywo z udziałem wnioskodawców, w celu przyspieszenia procedowania wniosków projektowych. Wszelkie koszty podróży i zakwaterowania leżą po stronie naukowca lub instytucji, którą reprezentuje.
  • termin naboru CELSA zostanie przesunięty na 15 grudnia 2022 r., 17:00 (CET).