Profesura NAWA – prestiżowy grant na badania w Polsce! Nabór przedłużony do 31 maja!

Do 31 maja br. NAWA przedłużyła nabór wniosków do programu Profesura NAWA, którego celem jest wspieranie najwyższej jakości działalności naukowo-badawczej i dydaktycznej prowadzonej przez polskie jednostki akademickie i naukowe poprzez włączenie w te działania zagranicznych naukowców światowej klasy z dziedziny nauk przyrodniczych, inżynieryjnych i technicznych, medycznych i o zdrowiu oraz rolniczych.

W zwiążku ze zmianą terminu składania wniosków do NAWA, zmianie uległy również terminy wewnętrzne CWN:

• do dnia 16 maja 2022 r.:
    • roboczej wersji wniosku wraz z wymaganymi załącznikami (wersja elektroniczna przesłana w postaci pliku na adres mailowy opiekuna konkursu w CWN);
    • Formularza zgłoszenia projektu badawczego i Formularza oceny kwalifikowalności podatku VAT, wypełnionych w systemie elektronicznym Strefa Projektów UJ dostępnym na stronie: https://strefaprojektow.uj.edu.pl/.
  • do dnia 23 maja 2022 r. ostatecznej wersji wniosku wraz z wymaganymi załącznikami (wersja elektroniczna przesłana w postaci pliku PDF opatrzonych elektronicznym podpisem kwalifikowanym lub akceptacja mailem lub w formie skanu z podpisami) – wymagane podpisy: kierownik projektu oraz Kierownik jednostki organizacyjnej UJ, w której realizowany będzie projekt (tj. Dziekan, Dyrektor/Kierownik innej jednostki organizacyjnej).

Więcej informacji:

Ogłoszenie NAWA Polskie Powroty