Zasady realizacji w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów badawczych finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki.

Mając na uwadze konieczność uwzględnienia programów PRELUDIUM BIS i MINIATURA oraz doprecyzowania regulacji w zakresie wprowadzania zmian w projektach Prorektor UJ ds. badań naukowych wprowadził Zasady realizacji projektów badawczych finansowanych przez NCNrównocześnie odwołując Komunikat nr 1027.0643.31.2018 z dnia 6 czerwca 2018 r.

Więcej informacji znajduje się w zakładce Zasady realizacji projektów badawczych finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki.

Ww. komunikat nie ma zastosowania do projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursów ETIUDA, UWERTURA (zasady realizacji projektów określają wyłącznie postanowienia umowy).

Powyższe zasady obowiązują od dnia 1 grudnia 2021 r.