listopad 2021

Warsztaty ERC z Yellow Research

Data: 17.11.2021 - 18.11.2021
Warsztaty ERC z Yellow Research

Biuro Doskonałości Polskiej Akademii Nauk (PAN) zaprasza na kolejne warsztaty dla naukowców, którzy planują aplikować o granty ERC. Obecna edycja będzie poprowadzona przez Lotte Jaspers z Yellow Reseach, jedną z trzech wiodących firm konsultingowych wspierających aplikujących o granty.

Koszt udziału w tego typu warsztatach zazwyczaj wynosi około 450 EUR. BDN umożliwia bezpłatny udział w tym wydarzeniu!

Warsztaty odbędą się w języku angielskim na platformie Zoom. Będą miały formę dwóch trzygodzinnych webinariów:

• 17.11 9:00–12:00 – przedstawione zostaną cele konkursu oraz kryteria ewaluacji, a także oczekiwania ewaluatorów oraz omówiona zostanie część B2 wniosku zawierająca pełny opis pomysłu badawczego. Lotte Jaspers przedstawi skuteczne strategie przygotowania wniosków, które zwiększą Wasze szanse na uzyskanie finansowania,
  • 18.11 9:00–12:00 – omówiona zostanie części B1 wniosku, w szczególności prezentacja CV i dorobku naukowego aplikującego.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają dostęp do platformy internetowej zawierającej szkolenia online, analizy wniosków z poprzednich lat oraz zapis obu webinarów. Platforma będzie dostępna do końca kwietnia 2022 r.

Kto możę wziąć udział?

Naukowcy posiadający co najmniej stopień doktora uzyskany nie później niż w 2019 roku i planujący aplikować o granty ERC z polskimi jednostkami badawczymi.

Szkolenie obejmuje udział w obu webinarach oraz zapewnia dostęp do platformy. Nie ma możliwości rejestracji wyłącznie na jedną część wydarzenia.

Rejestracja do dnia 15 listopada do godziny 10:00 pod linkiem: https://forms.gle/uQAKVHd88JLPsVhp7

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru kandydatów na podstawie informacji umieszczonych w formularzu. Wyniki selekcji zostaną potwierdzone mailowo w dniu 16 listopada.

Więcej informacji uzyskacie pod adresem: doskonalosc@pan.pl