listopad 2021

Data: 11.11.2021
Czas rozpoczęcia: 14:00-16:00
ERC Starting Grant Mentoring Event Part 2 - Evaluation/Shortlisting

11 listopada 2021 r. w godzinach 14:00-16:00 CET,  Young Academy of Europe (YAE) we współpracy z Academia Europaea (AE) Budapest Knowledge Hub będzie gospodarzem wydarzenia dla naukowców zainteresowanych złożeniem wniosku o kolejną rundę grantów European Research Council Starting Grants (ERC StG), którego ambicją jest rozszerzenie uczestnictwa o naukowców z UE13 i krajów stowarzyszonych.

W 2020 r. zostały zorganizowane, cieszące się dużą frekwencją, wirtualne spotkanie mentorskie ERC StG, którego celem było zapewnienie wskazówek i wsparcia dla wnioskodawców z krajów niedostatecznie reprezentowanych wśród finansowanych wniosków (https://yacadeuro.org/erc-starting-grant-mentoring-event/).

Druga odsłona warsztatów mentoringowych będzie koncentrować się na tym, jak działają zespoły oceniające ERC i jak podejmowane są decyzje w ramach zespołów oceniających i rekomendujących wnioski o dofinansowanie. Jest to ważna okazja dla wnioskodawców do zdobycia kluczowych informacji na temat tego, co decyduje o powodzeniu wniosku ERC, oraz do lepszego zrozumienia procesu oceny.

Rejestracja na wydarzenie tylko do godziny 14:00 10 listopada 2021 r.