Pomiń baner

Warsztaty ERC z Key Innovations

Data: 26.10.2021
Warsztaty ERC z Key Innovations

Biuro ds. Doskonałości naukowej PAN serdecznie zaprasza Państwa na warsztaty ERC, które poprowadzi Key Innovations! Szkolenie odbędzie się 26 października w godzinach 11.30–16.00 za pośrednictwem platformy Zoom.

Językiem wykładowym będzie angielski. Podczas zajęć będziecie mieli Państwo możliwość m.in.:

- dowiedzieć się jak przygotować zwycięski wniosek o prestiżowy grant ERC

- nauczyć się jak przedstawić swoje CV oraz przełomową ideę badawczą w interesujący i przekonujący sposób

- zaznajomić się z kryteriami oceny wniosku

- odkryć w jaki sposób przekonać do swojej idei recenzentów i panelistów European Research Council

- odbyć indywidualną konsultację z ekspertem

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapraszamy naukowców, którzy mają co najmniej stopień doktora uzyskany nie później niż w 2020 roku i planują aplikować o granty ERC do rejestracji pod linkiem:

Rejestracja otwarta będzie do 18 października 2021 do 8.00.

Liczba miejsc na szkolenie oraz indywidualne konsultacje jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru kandydatów na podstawie informacji umieszczonych w formularzu. Wyniki selekcji przekażemy najpóźniej 22 października 2021.