marzec 2019

POIR 4.1.4 "Projekty aplikacyjne" [zakończony]

Data: 11.03.2019 - 30.04.2019
POIR 4.1.4 "Projekty aplikacyjne" [zakończony]

Ukazał się Komunikat Rektora w sprawie składania wniosków o przyznanie środków finansowych na prace badawczo-wdrożeniowe

Instytucja ogłaszająca:

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Opis konkursu:

Konkurs na projekty badawczo-wdrożeniowe (w tym na badania przemysłowe i/lub eksperymentalne prace rozwojowe, które mogą być uzupełnione o prace przedwdrożeniowe) w ramach konkursu nr 1 dla Działania 4.1: Badania naukowe i prace rozwojowe, poddziałanie 4.1.4 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) na 2019 rok.

Opiekunowie konkursu w CAWP:

Anna Dryja
tel. 12 663 38 43,
e‑mail: anna.dryja@uj.edu.pl

Paweł Moń
e-mail: pawel.mon@uj.edu.pl

Opiekunowie konkursu w CITTRU:

Krystian Gurba
e-mail: krystian.gurba@uj.edu.pl

Radosław Rudz
tel.12 664 42 07
e-mail: radoslaw.rudz@uj.edu.pl

W sprawach związanych z przygotowaniem umowy konsorcjum, prosimy o kontakt z:

Tomaszem Guzikiem
e-mail: tomasz.d.guzik@uj.edu.pl

Wnioski mogą być składane wyłącznie w konsorcjach, w skład których wchodzi co najmniej jedna jednostka naukowa oraz jedno przedsiębiorstwo. Liderem konsorcjum może być jednostka naukowa lub przedsiębiorstwo. W skład konsorcjum może wejść maksymalnie 5 podmiotów.

Termin składania wniosków:

• I runda/nabór do 31 marca 2019 r.
  • II runda/nabór do 30 kwietnia 2019 r. (do godziny 16:00)

Forma składania wniosków:

Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć wyłącznie w wersji elektronicznej za pośrednictwem systemu informatycznego

Regulacje wewnętrzne UJ

Zgodnie z Zarządzeniem nr 56 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 11 lipca 2016 r. w sprawie: Regulaminu postępowania w zakresie przygotowania i realizacji w UJ projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, jednostki UJ zainteresowane udziałem w konkursie proszę o złożenie w CAWP:

I runda/nabór

• do dnia 20 marca 2019 r. wersji roboczej wniosku oraz wydrukowanego i podpisanego Formularza zgłoszenia projektu badawczo-wdrożeniowego oraz Formularza oceny kwalifikowalności podatku VAT w projekcie (do pobrania poniżej)
  • do dnia 25 marca 2019 r. wydrukowanej w jednym egzemplarzu ostatecznej wersji wniosku, podpisanej przez autora/kierownika projektu oraz kierownika jednostki UJ (Dziekana Wydziału lub stosownie do specyfiki jednostki).

II runda/nabór

• do dnia 15 kwietnia 2019 r. wersji roboczej wniosku oraz wydrukowanego i podpisanego Formularza zgłoszenia projektu badawczo-wdrożeniowego oraz Formularza oceny kwalifikowalności podatku VAT w projekcie (do pobrania poniżej)
  • do dnia 25 kwietnia 2019 r. wydrukowanej w jednym egzemplarzu ostatecznej wersji wniosku, podpisanej przez autora/kierownika projektu oraz kierownika jednostki UJ (Dziekana Wydziału lub stosownie do specyfiki jednostki).

Zwracam uwagę, że wysłanie wniosku przez system jest operacją nieodwracalną, uniemożliwiającą dokonanie późniejszych zmian. W związku z powyższym wniosek w formie elektronicznej należy wysłać dopiero po uzyskaniu podpisów na wersji drukowanej. Informacje o zatwierdzeniu wniosku przez władze UJ zostaną przekazane przez opiekunów konkursu z CAWP.

Warunkiem złożenia wniosku jest podpis kierownika jednostki UJ oraz Kwestora UJ na Formularzu zgłoszenia projektu oraz opinia CITTRU w zakresie oceny potencjału.

Więcej informacji:

Komunikat Rektora

NCBR

Formularz zgłoszenia projektu badawczo-wdrożeniowego (WINDOWS, MAC, LINUX)

Formularz oceny kwalifikowalności podatku VAT (WINDOWS, MAC, LINUX)