marzec 2019

Instystucja ogłaszająca:

Ministerstwo Sprawiedliwości

Przedmiot konkursu:

Konkurs ma na celu wyłonienie do dofinansowania projektu polegającego na opracowaniu czterech  programów szkoleniowych, a następnie zorganizowaniu i przeprowadzeniu na ich podstawie cyklów szkoleń stacjonarnych poświęconych poszczególnym zagadnieniom z obszaru międzynarodowej współpracy sądowej w sprawach cywilnych i w sprawach karnych na tle obrotu gospodarczego dla sędziów koordynatorów do spraw współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach cywilnych oraz sędziów koordynatorów do spraw współpracy międzynarodowej i praw człowieka w sprawach karnych, punktów kontaktowych Europejskiej Sieci Sądowej w  sprawach cywilnych i handlowych oraz dla pracowników sądów powszechnych realizujących zadania związane ze sprawami z elementem zagranicznym, a przede wszystkim dla inspektorów obrotu zagranicznego pracujących w sądach okręgowych.

Opiekunowie konkursu w CAWP:

Agata Pik,
tel. 12 663 38 42,
e‑mail: agata.pik@uj.edu.pl

Aneta Fausek
e-mail: aneta.fausek@uj.edu.pl

W wyniku Konkursu dla grupy docelowej ma zostać zorganizowany cykl 9 szkoleń w ramach każdego z 4 programów. Łącznie szkoleniami ma zostać objętych co najmniej 200 osób.

W ramach Konkursu zakłada się wybór do dofinansowania tylko jednego projektu.

Termin składania wniosków:

od 18 marca 2019 r. do 8 kwietnia 2019 r.

Regulacje wewnętrzne UJ:

W ramach konkursu dokumenty prosimy składać zgodnie z zapisami Zarządzenia nr 56 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 11 lipca 2016 roku w sprawie: regulaminu postępowania w zakresie przygotowania i realizacji w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Więcej informacji:

Strona internetowa konkursu