Rozstrzygnięcie konkursu NPRH - moduł Dziedzictwo narodowe

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki konkursu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki - moduł Dziedzictwo Narodowe.

Z 249 złożonych wniosków wybrano 28 najlepszych prjektów, które otrzymały finansowanie na łączną kwotę 30 984 232 zł.

Wśród wyróżnionych projektów znalazł się jeden z Wydziału Polonistyki UJ - projekt prof. dr hab. Wacława Waleckiego: "Bibliografia Estreichera – Etap II: Kontynuacja edycji drukowanej oraz rozbudowa elektronicznej wersji "Bibliografii Polskiej" Estreichera" (przyznane finansowanie: 2 180 000 zł).