Marie Skłodowska-Curie Prizes

Została otwarta czwarta edycja konkursu „Marie Skłodowska-Curie Prizes” skierowanego do stypendystów programu Marii Skłodowskiej-Curie.

Miło nam poinformować, że została otwarta czwarta edycja konkursu „Marie Skłodowska-Curie Prizes” skierowanego do stypendystów programu Marii Skłodowskiej-Curie w ramach 7 Programu Ramowego oraz Horyzontu 2020. Zgłoszenia można wysyłać do 12 marca 2017 r. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 11 maja 2017 r. podczas konferencji „MSCA 2017 Conference: “Mobility takes research further” organizowanej w ramach prezydencji Malty.