POWER - Nowe Programy Kształcenia

13 kwietnia odbyło się spotkanie informacyjne na temat programu POWER, konkurs: Nowe Programy Kształcenia

13 kwietnia br. odbyło się spotkanie informacyjne na temat konkursu nr 1/NPK/POWER/3.1/2016 na Nowe Programy Kształcenia, finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III Szkolnictwo Wyższe, Działanie 3.1 Kompetencje w szkonictwie wyższym.
Spotkanie prowadziły Patrycja Dąbrowska-Wierzbicka i Ewelina Dyląg z Sekcji ds. Projektów Edukacyjnych CAWP.
Prezentacja ze spotkania
Materiały ze szkolenia dot. OPUS 26 (w tym OPUS LAP/WEAVE) oraz SONATA 19

„ERC Mentoring Initiative”

Horyzont 2020 Priorytet SC 6, WYZWANIA SPOŁECZNE, Europa w zmieniającym się świecie – integracyjne, innowacyjne i refleksyjne społeczeństwa