IV edycja Tygodnia Jakości Kształcenia na UJ

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to projekt mający na celu popularyzację działań Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz podwyższenia poziomu jakości kształcenia. Koordynowany jest przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia, a realizowany przez szereg jednostek administracyjnych we współpracy ze studentami UJ.

Celem tegorocznej, czwartej edycji, jest rozszerzenie programu Tygodnia o nowe wydarzenia dedykowane jeszcze szerszej grupie odbiorców. Organizatorzy przygotowali więc ponad pięćdziesiąt wydarzeń: warsztatów, szkoleń, wykładów, czy paneli dyskusyjnych przeznaczonych dla studentów, doktorantów, nauczycieli akademickich, pracowników administracyjnych, absolwentów oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W ramach TJK Zastępca Kierownika CAWP, Edyta Wołos, poprowadzi szkolenie "Fundusze zewnętrzne na naukę i rozwój"

Termin: czwartek 3 grudnia, godzina 12.00-13.00 (limit 25 osób) rejestracja

Miejsce: CITTRU, ul. Czapskich 4, I p., sala 109

Plan szkolenia:

• struktura CAWP i zakres wsparcia dla społeczności UJ ze strony CAWP w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych (europejskich i krajowych) [20 min];
  • fundusze zewnętrzne w perspektywie 2014-2020 na doskonalenie poziomu kształcenia UJ [20 min];
  • indywidualne konsultacje [20 min].

Tydzień Jakości Kształcenia na UJ odbędzie się w dniach 30.11-5.12.2015

Szczegółowy program i więcej informacji na stronie TJK