ERC Starting Grants – indywidualne konsultacje wniosków 4.11.2015

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE CTT PK zaprasza do udziału w konsultacjach indywidualnych wszystkich naukowców zainteresowanych aplikowaniem do konkursu ERC Starting Grant (ERC-2016-STG).

Konkurs jest skierowany do wybitnych młodych naukowców z tytułem doktora (od 2 -7 lat doświadczenia po doktoracie licząc na dzień 1.01.2016r.), którzy mają pomysł na przełomowe badania naukowe.
W konsultacjach weźmie udział ekspert Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE, Dr Wiesław Studencki, który posiada wieloletnie doświadczenie jako Koordynator programu European Research Council w Polsce.
Osoby zainteresowane konsultacjami proszę o przesłanie informacji zgłoszeniowej na adres markiewicz@transfer.edu.pl (w tytule proszę podać ERC- konsultacje) oraz anna.wyzykowska@uj.edu.pl do dnia 28 października oraz przesyłanie draftów lub właściwych wniosków do dnia 30 października (przynajmniej części B1 wniosku).

Osoby zakwalifikowane do konsultacji poinformujemy drogą e-mailową o dokładnej godzinie konsultacji. Prosimy o jak najwcześniejsze przesyłanie zgłoszeń ponieważ o udziale w konsultacjach będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Konkurs START 2024 rozstrzygnięty