Komunikat w sprawie powołania Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 października br. działalność rozpoczyna powołane przez JM Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów.

Szanowni Państwo,

Nowa jednostka administracji ogólnouczelnianej powstała z połączenia Działu Funduszy Strukturalnych oraz Działu Programów Badawczych.

Będziemy Państwa aktywnie wspierać w skutecznym pozyskiwaniu i wykorzystywaniu funduszy. Oferujemy stałą pomoc informacyjną, doradczą i administracyjną.

Szczegółowy zakres zadań Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów reguluje zarządzenie Rektora UJ nr 99 z 25 września 2015 r.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kierownik i zespół CAWP