Rady dyscyplin

Logo Uczelnia Badawcza - Inicjatywa Doskonałości

Zmiana klasyfikacji dziedzin i dyscyplin naukowych – listopad 2022 r.

Uprzejmie informujemy, że od 11 listopada 2022 r. obowiązuje nowa klasyfikacja dziedzin i dyscyplin naukowych wprowadzona Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 października 2022 r. w sprawie dziedzin nauki i dyscyplin naukowych oraz dyscyplin artystycznych (Dz.U. z 2022 r., poz. 2202).

Szczegóły: Rozporządzenie z dn. 11 października 2022

Opłaty za egzaminy weryfikujące efekty uczenia się na poziomie 8 PRK dla kandydatów ubiegających się o nadanie stopnia doktora

Zmiana wysokości wynagrodzeń w postępowaniach awansowych od dnia 1 stycznia 2024 r.

Aktualizacja Procedury postępowań w sprawie nadawania stopni naukowych na UJ

Deadline

Przedłużenie terminu zamknięcia przewodów doktorskich wszczętych do 30 kwietnia 2019 r.