Wiadomości CWN

Formularze wniosków do konkursów OPUS 13 i PRELUDIUM 13 dostępne

NCN udostępnił w systemie OSF formularze wniosków.
więcej o Formularze wniosków do konkursów OPUS 13 i PRELUDIUM 13 dostępne

szkolenia w CAWP

Ze względu na organizowane przez nas szkolenia niektórzy pracownicy CAWP będą niedostępni.
więcej o szkolenia w CAWP

Sukcesy naukowców z UJ w konkursie MSCA Innovative Training Networks (ITN).

Aż 5 naukowcom z UJ przyznano dofinansowanie na projekty w ramach konkursu MSCA Innovative Training Networks (ITN).
więcej o Sukcesy naukowców z UJ w konkursie MSCA Innovative Training Networks (ITN).

Zmiana terminu rozpoczęcia naboru w konkursie MINIATURA 1

Uległ zmianie termin naboru wniosków w konkursie MINIATURA 1.
więcej o Zmiana terminu rozpoczęcia naboru w konkursie MINIATURA 1

Nowa funkcjonalność na portalu EURAXESS – Hosting Offers

Twórcy europejskiego portalu EURAXESS dodali do niego nową opcję - Hosting offers.
więcej o Nowa funkcjonalność na portalu EURAXESS – Hosting Offers

Spotkanie informacyjne: możliwości aplikowania o projekty międzynarodowe

17 marca 2017 odbyło się spotkanie informacyjne dla pracowników Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
więcej o Spotkanie informacyjne: możliwości aplikowania o projekty międzynarodowe

Utrudnienia w kontakcie z pracownikami CAWP

W dniu 17 marca po godzinie 13.00 i w dniu 20 marca przez cały dzień wystąpią trudności z kontaktem telefonicznym i mailowym z niektórymi pracownikami CAWP.
więcej o Utrudnienia w kontakcie z pracownikami CAWP

Nowy konkurs NCN: MINIATURA 1 - warsztaty z przygotowania projektów

13 marca 2017 na Kampusie UJ i 16 marca 2017 w CAWP odbyły się warsztaty z przygotowania projektów w nowym konkursie NCN - MINIATURA 1
więcej o Nowy konkurs NCN: MINIATURA 1 - warsztaty z przygotowania projektów